מקרים שכיחים בהם נדרש עורך דין פיננסים

זמנים לא פשוטים אלה מחייבים אותנו להישמר ולהיזהר מאוד כאשר מדובר ברכוש שלנו ובכספים, כך שכמעט אי אפשר לעשות צעד אחד ללא יועצי מס וביטוח או ללא עורך דין. מומלץ בכל מקרה להיעזר בשירותי עורך הדין שלכם במיוחד כאשר אתם עושים צעד רציני בענייני פיננסים. עדיף לשלם שכר טרחה לאיש מקצוע מאשר לשלם הרב היורת כל החיים בגלל אי הבנה וטעות.

לא קונים דירה בלי עורך דין

היום זה כבר לא פשוט משום שאנחנו חשופים למקרי הונאות למיניהם והמון סעיפים בחוזים ובחוקים שמחייבים אותנו לקבל ייעוץ מקצועי מעורך דין. במיוחד כאשר אנחנו קונים נכס להשקעה ובמיוחד אם זה לא בארץ ויש להכיר את חוקי המקום שבו משקיעים. בלי עורך דין שבודק את החוזה ואת חוקי הפיננסים במקום לא חותמים על שום דבר.

לקיחת משכנתא

נגזרת מהסעיף הקודם ומחייבת את עורך הדין שלכם לבדוק משפטית את מצבכם, את דרישות הבנק ואת מה שמצופה מכם במיוחד במקרים של משכנתאות גדולות מאוד ונכסים שיש לעשות בהם עוד כל מיני פעולות, כמו רכישת קרקע ופיתוחה ובדיקת התנאים שבהם ניתנים הכספים.

ביטוחים למיניהם

אם ביטחתם את עצמכם או שהיקרים לכם היו מבוטחים ולאחר תאונה או מקרה פטירה אתם מגלים את עצמכם ללא סעד מהביטוח בתואנות שונות, רוב הסיכויים שמנסים לעבוד עליכם ולא לשלם לכם את המגיע לכם. עורך דין בתחום הפיננסים יבדוק מה קורה ויידע להוציא מחברת הביטוח את מה שמגיע לכם. זה אולי יהיה כרוך בהליך משפטי אבל לרוב מדובר בסכום משמעותי שכדאי להילחם עליו מלחמה צודקת.

תביעות לביטוח הלאומי

יש לנו המון זכויות שאנחנו לא מודעים להן ולכן במקרים רבים לא מצליחים לקבל את מה שמגיע לנו מהמוסד לביטוח לאומי. כך שכאשר אנחנו נזקקים לתשלומים ולקצבאות האלה אנחנו מוצאים את עצמנו מול שוקת שבורה. במקרים כאלה חובה להיעזר בעורך הדים לענייני פיננסים כדי לקבל את הסעד שמגיע לנו ואת הזכויות מהמדינה.

השקעות בעסק ובמוצרים שלכם

אם אתם פותחים עסק או שיש לכם רעיון נהדר למוצר או לשירות, ואתם רוצים שישקיעו בכם, לא עושים את זה בלי עורך דין שמסדיר את התשלומים ולצדם את זכויות הקניין הרוחני, זכויות היוצרים והסימן המסחרי שלכם. כל המקרים האלה מחייבים הבנה בכספים ובהשקעות ובלי עורך דין שיכול ללוות אתכם ולנסח את הסכם ההשקעות הזה לא מומלץ לקבל אף לא שקל אחד.

כתבות נוספות

תחזיות ביטקוין

תחזיות ביטקוין מעניינות לקראת 2024

בקרוב תסתיים לה השנה האזרחית, שנה נוספת בה הביטקוין נותר חזק למרות לא מעט תחזיות קודרות. כמו תמיד, גם כעת הוא מעורר ספקולציות ותחזיות, אשר

דילוג לתוכן