מחזור משכנתא לנוחות שלכם

כיום, עם מחירי הדירות בשוק, נורא קשה לקנות דירה, אחת כמה וכמה דירה בשלמותה. המקסימום שמתאפשר לזוגות הצעירים הוא לחסוך במשך עשור את ההון העצמי ההתחלתי לרכישת דירה, זה במקרה הטוב. במקרה אחר, הם נאלצים לחיות בשכירות במשך תקופה ארוכה בחיים ולעבור כל מספר שנים לדירה אחרת. בכדי להצליח לרכוש דירה משלכם, חשוב לפנות אל הגורמים הנכונים, דרכם תוכלו לקחת משכנתא נוחה וגמישה שתאפשר לכם לעשות שינויים במהלך השנים.

בשנות השלושים לחייכם לבטח תעדיפו לקחת משכנתא לטווח ארוך של כ-25 שנים מאחר שההכנסה נמוכה, יש ילדים שזקוקים למטפלת וכיוצא בכך יש הוצאות גדולות, אך עם השנים, בשנות הארבעים לחייכם, ההכנסה כבר יותר מבוססת והילדים לומדים בבית ספר ממלכתי מה שמקטין משמעותית את ההוצאות, לכן ניתן להחזיר יותר כסף לגוף הפיננסי ממנו לקחת משכנתא. התהליך הזה למעשה נקרא מחזור משכנתא, כלומר שינוי ההחזרים החודשיים במשכנתא שלכם.

לשלם פחות

אין ספק כי לא רק השינויים בחיים שלכם הם אלו שיכתיבו את השינוי במשכנתא, אלא השינויים בריבית הפריים ובמדד המחירים לצרכן. כל שינוי כזה יצריך מכם היערכות מחודשת ושינויים מבחינת הסכום החודשי שאתם מחזירים בכל חודש. אומנם לא כולם מודעים לכך, אך יש אפשרות להתאים את המשכנתא הישנה לצרכים האישיים החדשים שלכם בחיים ובהתאם לכך להרכיב מסלול חדש עם תנאים חדשים וכמובן גובה משכנתא ואורך התקופה משתנים בהתאם. מצד אחד, תוכלו להאריך את תקופת המשכנתא ולשלם פחות בכל חודש מפאת לחץ כספי בו אתם נמצאים, אך מצד שני במידה וקיבלתם ירושה עם סכום כסף גדול או שהמשכורת שלכם גבהה, תוכלו להגדיל את ההחזר ולסיים עם המשכנתא מוקדם מהצפוי. מחזור משכנתא משמע סילוק המשכנתא הקודמת ולקיחת משכנתא חדשה עם תנאים שמתאימים לכם יותר למצב הרלוונטי בו אתם נמצאים בחיים. במידה ואתם לא מרוצים מהגוף הפיננסי ממנו לקחתם משכנתא, תוכלו לגשת לגוף פיננסי אחר ולהעביר את המשכנתא אליו.

מחזור משכנתא גמיש

הגיע הזמן לתכנן את המשכנתא שלכם בצורה הטובה ביותר, כך שתתאים לצרכים שלכם כמו כפפה. אל תחששו לחפש את התנאים הטובים ביותר במגוון גופים שמציעים הצעות שונות. אתם הלקוחות, אתם אלו שמחליטים ממי ומאיפה, כמה ומתי. באמצעות מחשבון משכנתא פשוט לתפעול, תוכלו לחשב את החזר המשכנתא החודשי, בהתאם למסלול שבחרתם. חשוב שתגיעו מוכנים לפגישה עם יועץ המשכנתאות, הכינו מראש את ההכנסות וההוצאות החודשיות שלכם, כמו גם הוצאות עתידיות וכן שינויים עליהם אתם יודעים. אל תתפשרו על ההצעה הראשונה שמציעים לכם וחפשו אחר התנאים הטובים ביותר. משכנתא גמישה משמע משכנתא שניתן לשנות בהתאם לשינויים בחיים, כלומר מחזור משכנתא. תבטיחו לעצמכם עתיד טוב ושליו, בחרו יועץ משכנתא מקצועי שיסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

כתבות נוספות

תחזיות ביטקוין

תחזיות ביטקוין מעניינות לקראת 2024

בקרוב תסתיים לה השנה האזרחית, שנה נוספת בה הביטקוין נותר חזק למרות לא מעט תחזיות קודרות. כמו תמיד, גם כעת הוא מעורר ספקולציות ותחזיות, אשר

דילוג לתוכן