תחסכו זמן וכסף – אל תתקנו את הטלפון לבד

בעידן הדיגיטלי של היום, כאשר כל המידע נגיש והנגישות והזמינות שלנו היא נוחה ונחוצה מתמיד חשוב לנו לשמור על הנגישות הזאת למשך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. ומסיבה זאת בדיוק, כאשר נגרם נזק כלשהו למכשיר הסלולרי שלנו אנו נכנסים מייד לפניקה ומנסים את לבחון כיצד ניתן לפתור את הבעיה בדרך המהירה ביותר ואולי הזולה ביותר.

ייתכן מאוד וזוהי אינה הדרך המומלצת ביותר לעשות זאת, אנחנו פותחים סרטוני הדרכה ביוטיוב ומנסים לראות אם יש מישהו שמסביר כיצד ניתן לתקן באופן עצמאי את הנזק שנגרם לטלפון, ובכל זאת חשוב מאוד להבהיר, לא כל נזק ולא כל תקלה אפשר לתקן בצורה עצמאית בבית, וזאת מהסביה הפשוטה שלעיתים המורכבות והרגישו של המכשרי אינה מאפשר זאת, אם ניקח לדוגמא מכשירי אייפון שונים, לעיתים בתקלות הכי פשוטות שלהם כגון, החלפת מסך או החלפת סוללה, אנו נאלץ לפנות לאנשי מקצוע במעבדת סלולר על מנת לעשות את ההחלפה.
כאן מדובר בטיפול יחסית קל, במידה ונגרם נזק עם שבר רציני, אין בכלל ספק כי יש לקחת את המכשיר באופן מיידי למעבדת סלולר ולתת לאנשי מקצוע לטפל בעניין.

כיצד לבחור את מעבדת הסלולר

כיום שוק הסלולאר התפתח מאוד וישנם הרבה אנשי מקצוע והרבה מעבדות עם טכנאים אשר מציעים שירותי תיקונים, אולם לצערינו לא כולם תמיד מספיק מקצועיים ולעיתים הבעיה אינה נפתרת, ללקוח נגרמת עוגמת נפש שלא לדבר על בזבוז של כסף. הנה מספר טיפים אשר יעזרו לכם לבחור מראש את מעבדת הסלולר שיכולה לתת לכם מענה לכל תקלה או שבר שלא יהיה לכם במכשיר הטלפון:

  1. הסמכה – כיום ישנם קורסים של טכנאי סלולר אשר מסמיכים אנשי מקצוע לטפל במכשירים הניידים, תשאלו ותוודא אם המעבדה אליהם אתם ניגשים אכן מעסיקה אנשי מקצוע מוסמכים.
  2. ציוד חדשי ומקצועי – עם כל החידושים הפיתוחים שיש כיום בעולם הסלולר, מעבדת סלולר מקצועית חייבת להחזיק את ציוד התיקון הכי מקצועי שיש כדי לתת את המענה הכי טוב למגוון של מכשירים כולל החדשים ביותר.
  3. שימוש בחלקים חדשים – תשאלו את המעבדה אם הם משתמשים בחלקים חדשים ורצוי אפילו מקוריים, ככה שהתיקון במידה והוא מצריך חלקי חילוף יחזיק לאורך זמן עם חלקים איכותיים ולק חיקויים זולים.
  4. משך זמן התיקון – תשאלו כמה זמן ייקח לתקן את המכשיר ואם יכולים לספק לכם גם מכשיר חלופי על מנת שלא תהיו מנותקים מהקרובים שלכם.
  5. אחריות על התיקון – חשוב לוודא שיש לכם אחריות על התיקון ומה היא כוללת באמת אחרת תמצאו את עצמכם בעמדה לא טובה שבה המכשיר יתקלקל וייגבו מכם עוד פעם כסף על אותה תקלה שהיו אמורים לתקן כבר.

לסיכום, לאחר שהבנתם שאין לכם בידיכם ברירה ואתם צריכים ללכת למעבדת סלולר מקצועית שתתקן לכם את המכשיר הנייד, תוודאו שאתם בוחרים את מעבדת הסלולר הנכונה והמקצועית ביותר שאתם יכולים על מנת לחסוך לעצמכם עלויות עתידיות.

במידה ואתם צריכים מעבדת סלולרית מקצועית, מוזמנים לבקר באתר הבא: www.getcell.co.il

כתבות נוספות

תחזיות ביטקוין

תחזיות ביטקוין מעניינות לקראת 2024

בקרוב תסתיים לה השנה האזרחית, שנה נוספת בה הביטקוין נותר חזק למרות לא מעט תחזיות קודרות. כמו תמיד, גם כעת הוא מעורר ספקולציות ותחזיות, אשר

דילוג לתוכן