הפופולאריות של אפליקציות להזמנת אוכל בתקופת הקורונה

אפליקציה להזמנת אוכל בתקופת הקורונה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. עם התפשטות נגיף הקורונה התחילו לצוץ חברות משלוחים שונות אשר החליפו את שירות האוכל במסעדות לשירות משלוחים. צמצום הפעילות וסגירת המסעדות והעברה למתכונת משלוחים, גרמה לחברות שונות לתת מענה בזמן אמת ולהביא את האוכל חם וטרי ישירות לפתח דלת הלקוח. תן ביס וולט הן חלק מאפליקציות הפופולאריות החדשות שהחליטו לעבוד כרגיל ולתת שירות לאורך כל שעות היום. הודות לאפליקציה להזמנת אוכל, החיים נהיו קלים יותר וכל מה שצריך על מנת להזמין את המנה שאתם רוצים מהמסעדה שאתם אוהבים, זה להיכנס לאפליקציה לתחום המזון שאתם אוהבים ולבחור את המנה שאתם רוצים להזמין ותוך פחות משעה לקבל אותה בפתח ביתכם.

חשיבות האפקליציות בזמן הקורונה

בזמן הקורונה קמו להן חברות משלוחים שונות ונתנו מענה לאספקת האוכל עד לפתח דלת ההלקוח. אפליקציות אלה גמרו להרבה מסעדות להתמודד עימן ועם השירות שלהן למרות שאר ההתמודדיות האחרות שיש להם עם המסעדה הסגורה. חברות משלוח כמו תן ביס ווולט הפכו לפופולאריות עד מאוד בקרב המזמינים אודות לשירות המהיר ואדיב שהם מספקים ללקוחות. אפליקציה להזמנת אוכל הפכה לנגישה ויעילה עבור ישראלים רבים שהעדיפו להזמין אוכל הביתה מאשר להמשיך ולבשל כמו בימי הסגר הראשון.

אפליקציות להזמנת אוכל בתקופת הקורונה

בין האפליקציות השונות בתקופת הקורונה ניתן למנות את האפליקציות הבאות:

תן ביס – אפליקציה להזמנת אוכל שדרכה ניתן להזמין ממגוון נרחב של מסעדות ישירות לביתכם את המנה המועדפת עליכם. כמו כן, ניתן למצוא מגוון מבצעים והנחות, פיצ'רים חביבים ומקלים, השארת טיפ באשראי ועוד דברים נוספים. כל ההזמנות דרך האפליקציה הם באמצעות כרטיס אשראי. וההגעה של האוכל הוא ממש מהירה ופחות משעה. בנוסף לכך, לא צריך להירשם מראש אלא רק כרטיס אשראי.

וולט – אפליקציה פופולארית מאוד בקרב חובבי האוכל, היא דומה לאפקליציית תן ביס וכוללת מגוון נרחב של מסעדות ובתי קפה. באמצעותה ניתן להזמין אוכל במהירות וליהנות ממגוון מבצעים והנחות במסעדות השונות. לאחר הרשמה קצרה תוכלו להזמין את המנה החביבה עליכם. בנוסף לכך, תוכלו להזמין מבתי אוכל שעד היום לא סיפקו שירותי משלוחים.

סטופר- אפליקציה להזמנת אוכל והטבות ייחודיות מהרגע להרגע במיטב המסעדות הקרובות אליכם באזור. באפליקציה זאת תמצאו את מיטב תפריטי המסעדה, דילים שווים, הנחות ועוד. המסעדה משנה את המחירים על בסיס יום יומי בהתאם לעומס במקום כך ששני הצדדים מרווחים.

משלוחה – אפליקציה להזמנת אוכל המרכזת את כל המסעדות וההטבות השוות באזור. במשלוחה תמצאו מגוון נרחב של מאכלים במחירים סופר משתלמים, וכן מתנה 10 ש"ח בכל הזמנה ראשונה וכמובן תוכלו לקבל כסף בחזרה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להוריד את האפליקציה לטלפון, להירשם ולבחור את המנה האהובה עליכם וכמובן להזמין.

כתבות נוספות

תחזיות ביטקוין

תחזיות ביטקוין מעניינות לקראת 2024

בקרוב תסתיים לה השנה האזרחית, שנה נוספת בה הביטקוין נותר חזק למרות לא מעט תחזיות קודרות. כמו תמיד, גם כעת הוא מעורר ספקולציות ותחזיות, אשר

דילוג לתוכן