אודות קרן פנסיה משלימה
קרן-פנסיה

התאמה מוצלחת של אפיק החיסכון הפנסיוני נחוצה כל כך, כיוון שרק התאמה מקצועית ובחירה נכונה תעשה את ההשקעה למוצלחת ולמשתלמת. בעת התאמה של אפיק החיסכון הפנסיוני יש לתת את הדעת למספר פרמטרים ולנתונים משתנים של כל אחד ואחת. בהתאם לגובה ההשתכרות החודשית כמו גם ביחס לנתונים נוספים יש לבחור את האפיק הנכון והמתאים לכל מקרה לגופו.

פתרון למרוויחים מעל 20 אלף ₪ לחודש

תקרת ההפקדה לחודש מתעדכנת מעת לעת, והיא עומדת על סכום של קרוב לארבעת אלפים שקלים לחודש. מה שאומר שאם השכר החודשי שלכם חוצה את רף העשרים אלף שקלים לחודש הרי אין לכם אפשרות להפריש את האחוזים המתאימים לתכנית הפנסיונית המקיפה שלכם ועליכם למצוא אפיק השקעה אחר, בו תוכלו להשקיע את יתרת הסכום אותה עליכם להפריש מידי חודש בחודשו. למעשה יש מספר אפשרויות חיסכון למי שעומד במקום הזה. וחשוב ביותר לאתר את החיסכון המשתלם והנכון בעבורכם בשביל לתת לכסף שלכם את הקרקע הטובה לרווחים נאים ככל האפשר.

מהם האפשרויות העומדות בפנינו?

יש מספר אפשרויות חיסכון המתאימות למצב זה, כאשר לכל מקרה יש לבחור את האפשרות המתאימה מבין כולם לפי הנתונים הספציפיים. המוצרים הפנסיוניים שעומדים בפניכם במקרה כזה הם שלושה, כאשר לכל אחד מהם יש יתרונות אך גם חסרונות. האפשרויות הם קרן פנסיה משלימה, ביטוח מנהלים וקופת גמל. בשורות הבאות נציג את האפשרות ואת המידע אודות קרן פנסיה משלימה. תוכלו לקבל מידע בדבר הכדאיות של השקעה בקרן פנסיה כזו, לזהות את היתרונות לצד החסרונות ואת הסיכונים לעומת אפשרויות הרווח הצפויות לכם.

קרן פנסיה משלימה – נתונים

נציג ראשית את החסרונות אודות קרן פנסיה משלימה. אין בקרנות אלו די מסלולים בשביל להציע לכל אחד לבחור את המסלול המתאים לו ועונה על דרישותיו, מה שאומר שיהיה עליכם לבחור את האפיק המוצע לכם וללכת עליו, כמו כן יש בקרן זו ערבות בין כלל החוסכים. היתרונות של קרן זו היא שאפשר לבחור אילו כיסויים ביטוחיים אתם מעוניינים לרכוש, כמו כן ניתן לקבל לאחר גיל פרישה קצבה חודשית מקרן זו.

כתבות נוספות

תחזיות ביטקוין

תחזיות ביטקוין מעניינות לקראת 2024

בקרוב תסתיים לה השנה האזרחית, שנה נוספת בה הביטקוין נותר חזק למרות לא מעט תחזיות קודרות. כמו תמיד, גם כעת הוא מעורר ספקולציות ותחזיות, אשר

דילוג לתוכן