נמאס לכם לבקש מימון מהבנק? – הפתרון הוא הלוואה חוץ בנקאית

לא מעט, לקוחות שונים של הבנקים, מקבלים סירוב, כאשר הם פונים בבקשה למימון , לקיחת אשראי או כספים המיועדים לצרכים חשובים, זה ללא ספק צעד גדול שיכול להיות חשוב ללווים, בכדי "לכבות שריפות". היום שוק המימון הינו פתוח וניתן בקלות, לקבל הלוואה חוץ בנקאית מחברות פיננסיות שאינן קשורות לבנקים. יש לדעת תמיד, לאיזו חברה יש לפנות שיכולה לסייע לכם בסכום הכסף לו אתם זקוקים. ישנן חברות חוץ בנקאיות שבה יושבים אנשי מקצוע בתחום הפיננסיים שיכולים לסייע לכם גם בייעוץ לגבי הסכום הדרוש לכם, החזרים, תשלום ריבית וכדומה. החיים הם מלאי הפתעות וזו הסיבה שכאשר יש אירועים בלתי צפויים או קשיים כלכליים, ניתן יהיה לפנות לחברות החוץ בנקאיות שיעניקו את הכסף לו אנו זקוקים, במהירות וביעילות. יש לפנות לחברות המימון החוץ בנקאיות שהן מוכרות, כאלה שיש להן שם ומוניטין של שנים, היות וישנן הרב חברות חוץ בנקאיות וחשוב לדעת במי לבחור, כך שחלילה לא תיפלו על השוק האפור שנחשב גם חברה חוץ בנקאית. אנשים פרטיים, לוקחים סכומי כסף שונים לכל מטרה, מה שמשרת אותם למימון הוצאות שונות כגון: חתונת ילדים, לימודים של בן או בת באוניברסיטה, שיפוץ נכס, החלפת הרכב שהתיישן, טיפולים רפואיים ועוד.

הלוואה חוץ בנקאית לעסקים

הרבה אנשים שיש להם עסק קיים, מעוניינים למנף את העסק שלהם, כמו הוספת סחורה, החזר חוב ועוד הוצאות שיש להוציא על פרסום יעיל יותר וכדומה. בעלי העסקים, יוכלו לקבל הלוואה חוץ בנקאית שתוכל לסייע להם הרבה להעלאת העסק שלהם ולרווחים טובים יותר בעתיד. חשוב לדעת כי בעל העסק, יוכל לעמוד בהחזרי התשלומים וזאת, מבלי שיתחייב על תשלומים נוספים וחובות שיצוצו לו במשך הזמן. זו הסיבה שייעוץ והכוונה במתן הלוואה הם חשובים ולכן, יש לפנות לחברות חוץ בנקאיות מובילות שמעסיקים אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, בתחום הפיננסי. כשאר פונים לחברות חוץ בנקאיות, בכדי לקבל הלוואה חוץ בנקאית, חשוב לעקוב אחר כמה כללים חשובים ואלה הם:

  • אישור מטעם משרד האוצר
  • לוודא שעיקר חוק המימון החוץ בנקאי בישראל מהווה חלק בלתי נפרד מהסכום אותו הלווים מבקשים.
  • יש לקרוא היטב את החוזה ולדעת היטב על מה אתם בדיוק חותמים

ההבדל בין הלוואה בנקאית לבין חוץ בנקאית

ישנם הבדלים גדולים בין מימון בנקאי לבין מוסדות פיננסיים הנחשבים לחוץ בנקאיים. המסכת הארוכה שעלינו לעבור בכדי לקבל את הסכום הדרוש לנו מהבנקים היא בהרבה פעמים מורטת עצבים. באמצעות חברות חוץ בנקאיות, ניתן לקבל את הסכום הדרוש לנו באופן מהיר, ישר לחשבון הבנק או לקבל שיק על פי ההעדפות של הלווים. היתרון הכדאי ביותר הוא שבאמצעות מימון מגורמים פיננסיים חוץ בנקאיים, אינכם פוגעים באובליגו שלכם. בחברות חוץ בנקאיות, לא ישאלו אתכם שאלות נוקבות כמו: לשם מה אתם זקוקים לכסף.

האופציה הכדאית ביותר למימון חוץ בנקאי

בדקו לגבי האופציה של הלוואה חברתית בהרבה מקרים, זוהי האופציה הזולה והכדאית ביותר. מדובר על מימון שניתן בין לווים לבין אנשים פרטיים בעלי הון שמעוניינים להניב תשואות מכספם. האופציה הנוחה הזאת, כבר קיימות כמה שנים בעולם והן אהודות ומקובלות בקרב הרבה לווים. החברה הראשונה שקמה בארץ ומטרתה היא מימון בשיטה זו, היא חברת E-loan אשר הביאה את האופציה הזו לישראל. הריבית שתשלמו על מימון מסוג זה, היא הרבה יותר נמוכה והוגנת מאשר בשאר החברות החוץ בנקאיות. החברה, אינה מלווה מכספיה, כי אם מקשרת בין הלווים למלווים ומקבלת עמלה על התיווך שעשתה שהוא שירות יעיל לשני הצדדים.

כתבות נוספות

תחזיות ביטקוין

תחזיות ביטקוין מעניינות לקראת 2024

בקרוב תסתיים לה השנה האזרחית, שנה נוספת בה הביטקוין נותר חזק למרות לא מעט תחזיות קודרות. כמו תמיד, גם כעת הוא מעורר ספקולציות ותחזיות, אשר

דילוג לתוכן